Кидалово Чехія Брно

Очень часто при трудоустройстве за границей приходится сталкиваться с проблемами, которые вызваны, в основном, обманом, к которому прибегают недобросовестные посредники и работодатели. Наш форум дает возможность обсудить все вопросы, связанные с выбором посредника, защитой своих прав, а также познакомиться с наиболее распространенными схемами обмана и черным списком работодателей. Вы всегда можете задать вопрос и получить консультацию специалиста, а также пообщаться с теми, кто, как и вы, интересуется этой темой.

Re: Кидалово Чехія Брно

Сообщение 197589 » Пт авг 10, 2018 2:46 am

Кто еще работает с этими мошенниками то при отьездезабирайте все деньги,не верьте что все остальные вышлют на Украину.нам троим с мая месяца отправляют досих пор.
197589

Сообщение viacheslav.h » Пн авг 13, 2018 8:34 am

Бред какой-то! Я работал у Андрея не один раз, по визе. Деньги заплатил как и договаривались! И страховку сделали, за что я им очень благодарен. Когда я сломал руку, то очень обрадовался, что не отказался от нее. Там кругленькую сумму нужно было оставить у врача, а так страховая выплатила, и я остался в плюсе.
Когда работник едит домой, он пишет расписку, что получил все деньги. знаю по себе! Так что я если честно не понимаю, для чего человека обливать грязью, если вы согласились с расчётом и поставили там свою подпись? Бред, бред и еще раз бред! Кому-то просто выгодно поставить Андрея в таком свете...
viacheslav.h

Сообщение 197589 » Пн авг 13, 2018 5:59 pm

Никакую подпись и расписку не писали.поверили Любе на словах,а в итоге получаем деньги за апрель до сих пор.
197589

Сообщение Liliia555 » Пн сен 03, 2018 9:13 am

Я так зрозуміла, що з даними людьми справ краще не мати ?
Liliia555

Сообщение 197589 » Чт сен 13, 2018 8:32 am

Конечно это чистейшие мошенники
197589

Сообщение Sasha84 » Чт сен 20, 2018 1:58 pm

нужно как можно больше форсить эту тему!
Sasha84

Сообщение Avan777 » Пт ноя 02, 2018 8:11 pm

Скажу і я кілька слів у цій темі.
Андрія Романовича та його дружину Любу, знаю вже близько року. Більше того, працюю під їх керівництвом. Так от - жодного разу чи то мене, чи то колег по роботі, чи інших людей, вони не те щоб не "кидали на гроші", а навпаки, намагаються забезпечити гідні зарплати та умови праці. Дозволю собі припустити, що деякі люди, не зовсім поділяють політичні чи навіть патріотичні погляди цієї сім'ї. Адже Андрій та Люба, давно і щедро допомогають українському війську у боротьбі із агресором з мордору. Про допомогу дитбудинкам, взагалі мовчу.
Щодо страхівок. Кожна людина, яка їде на заробітки, ще при отриманні консультації, попереджається про оформлення, вид, ціну та вигоди даного полісу. Тому розмови про обман із ними, взагалі дивує.
Дозволю собі також висловити бачення про деяких заробітчан, які їдуть за кордон і думають, що тут можна одразу заробити міліон, при цьому пити щодня пиво, горілку та інше, і виходити на роботу, коли заманеться. Можливо, комусь так десь-колись і пощастило, але в більшості буває по іншому. Роботодавець відмовляється від послуг таких "спеціалістів", а винні, як завжди, люди через яких працевлаштовувались. Не кажу, що тут саме цей випадок, але... Якщо хтось дійсно вважає, що саме ці люди йому не заплатили, обманули, підвели і вважає себе правим, то прошу звернутися до Андрія Романовича, чи хоча б тут назватися. Впевнений, якщо дійсно десь була помилка чи непорозуміння, то вони вирішаться. Отже, якщо це не просто "вкид" конкурентів, банальних заздрісників чи любителів "русського міра" - відгукніться!
Avan777

Сообщение Niknik » Ср ноя 07, 2018 11:55 am

Волонтер с одних сдере , другим віддасть :lol:
Niknik

Сообщение Volna » Ср ноя 07, 2018 7:51 pm

Якийсь брєд тут пишуть! Співпрацював з Андрієм та Любою, ще кілька років тому. Був і різноробочим, за кордоном, і водієм і консультантом... Сам неодноразово відвозив розрахунки людям, тому знаю не зі слухів, що розраховуються завжди і ніхто нікого не "кидає".
А на рахунок страхівки - сам дуже задоволений і раджу усім. Мав особистий приклад виплати по страховому випадку. Донька, влітку, пошкодила палець, так, що потрібно було зшивати. Не дуже приємна ситуація, але страхова не підвела. Виплата склала майже 5000 гривень. Так що, про афери та кидки тут, розказуйте самі собі!
Думаю, що всі вже зрозуміли, хто і для чого тут дописував. Ні одного факту, прізвища, місця роботи... Ніякої конкретики! Своє ім'я не приховую. Кому цікаво, запитуйте.
Volna

Пред.

Вернуться в Черный список фирм по трудоустройству за границей