Valencia consult

Очень часто при трудоустройстве за границей приходится сталкиваться с проблемами, которые вызваны, в основном, обманом, к которому прибегают недобросовестные посредники и работодатели. Наш форум дает возможность обсудить все вопросы, связанные с выбором посредника, защитой своих прав, а также познакомиться с наиболее распространенными схемами обмана и черным списком работодателей. Вы всегда можете задать вопрос и получить консультацию специалиста, а также пообщаться с теми, кто, как и вы, интересуется этой темой.

Re: Valencia consult

Сообщение Martinika » Ср ноя 21, 2018 12:46 am

Ktsh9282 писал(а):Люди, це реальна агенція, хтось має досвід?

Ми хотіли зв'язатися з цією фірмою, та коли отримали від неї договір про надання послуг стали сумніватись у своєму виборі. Можливо, працевлаштування у Ізраілі у них налагоджене у інший спосіб але нас цікавило працевлаштування у Чешській Республіці. У більшості пунктів обовязків виконавця (тобто цієї фірми валенсія-консалт) вищезгаданного договору було згадано "консультація щодо працевлаштування", "консультація з питань від'їзду та перебування у країні ЄС", "посередницькі послуги в обміні анкетами та документацією" . Зауважте, що мова йде про КОНСУЛЬТАЦІЮ, обмін АНКЕТАМИ та документацією, але ніякої мови про ДОГОВІР (або попередній договір) на працевлаштування від роботодавця (потрібен для отримання легальної робочої візи у ЧР!). Про такий договір знаю на власному досвіді, бо попередньго разу отримала короткострокову робочу візу на основі "пакету" документу (договір з роботодавцем є оним з обов'язкових у візовому центрі).
А тепер про найцікавіші пункти з цього договору! Згідно з пунктом "Х" було передбачено що якщо контактна особа у Чехії нас не зустріне, не надасть житло і не працевлаштує - фірма нам надасть інший варіант та інформацію або поверне гроші якщо не буде пропозицій. Виходить що фірма не надає ніяких гарантій на 100% працевлаштування. Будьте готові до того що приїхавши на роботу від цієї фірми у чужу країну Вас ніхто не зустріне і це передбачено у їхньому договорі.
Тепер про нукт "ХХ"... згідно з яким у разі невиконання наших обовязків (якщо ми передамо отриману від валенсії-консалт контактну інформацію про майбутнього працедавця стороннім особам) маємо сплатити штраф у розмірі 1000 (тисяча) євро!!!! :| Вас це не насторожує? У пошуках посередника у працевлаштуванні я якось натрапила на одну фірму, запитавши про процедуру працевлаштування мені сказали що за конкретну плату мені нададуть контактні телефони закордонного заводу, та роздруковану карту "як туди добратись", і я маю самостійно працевлаштуватись :roll: Саме такий досвід наштовхнув на думку про те що мені просто дадуть контактні номери телефонів закордоном.
Тим, хто дійшов до цьго рядка мого відгука хочу надати ще одну цікаву інформацію для роздумів. Згідно з їхнім договором, відсканований або відправлений факсом (з моїми та їхніми підписами) договір має таку саму юридичну силу що й оригінал. Договір укладений та підписаний з власної волі. Сумніваюсь щодо юридичної сили цього договору, він складений тільки для вигоди фірми.
Дякую всім хто мав терпіння та прочитав до самого кінця. Бажаю всім чесних роботодавців (українських чи закордонних)
Martinika

Пред.

Вернуться в Черный список фирм по трудоустройству за границей