Ваш онлайн-психолог. Через Skype та чат

Если вы собираетесь работать за границей или вам предстоит туристическая поездка, у вас может возникнуть множество вопросов. Вам потребуется сделать очень много дел до отъезда: оформить документы, проконсультироваться со специалистами и пойти на языковые курсы, если будет нужно. Этот раздел форума посвящен услугам, которые могут вам понадобиться. Здесь также вы можете предложить свою помощь: ваши советы, услуги, рекомендации по трудоустройству и пребыванию за рубежом, возможно, будут для кого-то очень полезны.

Re: Ваш онлайн-психолог. Через Skype та чат

Сообщение Katerinka5 » Чт дек 15, 2016 9:58 am

ИзображениеДоброго ранку, друзі)
Ми з Вами влаштували генеральне прибирання і починаємо позбавлятися від емоційного непотребу. Нам необхідно розчистити місце для тих чудових речей, які ми записали в список бажань.
Вже стає зрозумілим, що негативні емоції – дороге задоволення. Навіть точніше – недозволена розкіш. Вони заважають отримувати бажане і провокують втрату навіть того, що вже було в руках.
Сьогодні мова піде про заздрість. Вона знайдеться у практично у всіх, хто відчуває фінансові труднощі.
Чому так? Заздрячи, людина фокусується на нестачу. Вона концентрує свою увагу на тому, що у неї ЧОГОСЬ БРАКУЄ для щастя. І цим провокує реальну нестачу. Починає ламатися навіть те, що благополучно працювало. Фокус на нестачу позначається на всіх сферах – здоров’ї, фінансах, відносинах тощо. Тому вибираючи заздрість – вибираєш такі наслідки, що мало не здасться)
Ті, хто тренує своє сприйняття, в курсі, що заздрість, яку випромінює людина, відчувається як дуже неприємне липке відчуття. Тож не дивно, що оточуючі інстинктивно намагаються мінімізувати контакти з такою людиною. Підсвідомо хочеться триматися від неї подалі.
Заздрість ходить рука об руку з комплексом неповноцінності. Адже заздрячи, людина тим самим визнає свою поразку і блокує свою внутрішню силу.
Це почуття не дає людині йти своїм шляхом і займатися облаштуванням свого життя. Її увага постійно прикута до об’єкта заздрості. І туди ж витікає дорогоцінна енергія. Тобто заздрячи, фактично стаєш спонсором цієї людини. Відволікаємося на хвилинку і прикидуємо, скількох людей таким чином спонсоруємо, віддаючи свою енергію?
Як правило заздрять людям, яким все “легко дістається”. Більш заможним, талановитим, щасливим тощо. А вони всього лише знаходяться в режимі прийняття. Вони просто сфокусовані на своєму житті і відкриті для отримання бажаного. І цьому може навчитися КОЖЕН охочий.
Практика 1. Усвідомлення заздрості. Оскільки це не найприємніше на світі почуття, далеко не всі готові визнати те, що вони комусь/чомусь заздрять. І пригнічена заздрість починає діяти потайки. Загнана в підсвідомість, заздрість саботує отримання бажаного, підриває впевненість у собі. Тому нам необхідно відшукати її і витягнути на рівень свідомості. Щоб відпустити на всі чотири сторони. Тому соромитися не на часі – шукаємо і щиро визнаємо заздрість, коли відшукуємо.
Практика 2. Напишіть список речей/якостей, які викликають у Вас заздрість. Перегляньте написане і порівняйте зі списком бажань. Чи все з того, чому Ви заздрите, є в списку бажань? Які речі/якості відсутні? Як Вам здається, чому Ви їх не вписали?
Які речі/якості Вам ДІЙСНО хочеться мати, а які з’явилися в результаті звички порівнювати себе з іншими, яка прищеплювалася Вам з дитинства?
Всі спостереження і думки з цього приводу фіксуємо в свій журнал.
Практика 3. Вдячність за те, що маємо. Благополуччя – зворотна сторона подяки. Тому, щоб почати отримувати більше благ, необхідно навчитися відчувати щиру вдячність за те, що вже маєш. Не формальний “дяк”, а почуття, яке відгукується в грудях, відкриваючи вже знайомий нам засув. Нам знадобиться практика Ронди Берн. Дивимося на список речей/якостей, які викликали у заздрість, і знаходимо у себе 10 речей/якостей, за які відчуваємо ЩИРУ вдячність. І записуємо в блокнот таким чином:
1. Я щиро вдячний (-на) за …
2. Я вдячний (-на) тому, що …
3. Я дякую за те, що …
4. Я так радий (-а), що …
Потім переглядаємо список і зосереджуємося на приємному відчутті в грудях, яке виникло в процесі написання списку. І намагаємося посилити його, максимально відчути.
Відчуваєте, як теплішають очі і посмішка торкає куточки губ? Дійсно приємне відчуття)
Я щиро вдячна Вам за плідну роботу) Гарного дня!
© Катерина Когут, 2016
http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-14/
Katerinka5

Створюємо власний добробут – 15

Сообщение Katerinka5 » Сб дек 17, 2016 11:14 am

ИзображениеВітаю Вас, мої активні читачі!
Не втомлююся дякувати за Ваші листи з питаннями і розповідями про просування по практиках. Це дозволяє направляти наші пошуки. І фокусуватися на вирішенні актуальних завдань. Так тримати)
Сьогодні гостями нашої імпровізованої студії стануть страхи. І непрості – а саме ті, які мешкають в сфері грошей.
Практика 1. Беремо свою записну книжечку і записуємо відповіді на питання: Чого я боюся щодо грошей? Що саме мене лякає? Які страшні думки про гроші з’являються або навіть переслідують?
І записуємо все-все, що прийде в голову.
По-дружньому рекомендую не забігати наперед і перед продовженням читання виконати цю практику. Щоб розбиратися зі СВОЇМИ драконами, а не з чужими)
Отже, припустимо, що Вам вдалося впоратися зі своєю цікавістю і виконати практику перш, ніж йти далі)
Дивлячись на написаний список, ми бачимо віртуозних менеджерів фінансової ситуації людини. Сірих кардиналів, які створюють ситуацію такою, якою вона є.
Про свої власні знахідки Ви розкажете мені трохи згодом. Я ж поки познайомлю Вас з парочкою страхів, що часто зустрічаються. Розповім, як вони працюють.
Наш перший гість – страх “а раптом гроші відберуть”. Якщо людина прихистила такого дракончика, то його діяльність проявиться дуже скоро. Він створить ситуації, де гроші дійсно почнуть “відбиратися”. У прямому сенсі слова, через підвищення цін, тарифів, податків і мит, різні штрафи тощо.
Доки він (страх) процвітає, у людини виникають складнощі з накопиченням грошей. Не допомагають і спроби намагатися працювати ще більше – гроші все одно не накопичуються.
Коріння цього страху – в минулому. Якщо людина боїться, що у неї заберуть гроші, подібна ситуація відбувалася з нею в дитинстві. Хтось із батьків або інші дорослі забирали гроші. І цей страх закріпився в тілі і орудує в підсвідомості. Також в нашій історії було так зване “розкуркулення”. Що теж впливає на розвиток нашого підприємництва.
Виникло бажання звільнитися від цього страху? Відмінно!
Практика 2. Виконуємо вже знайомі нам практики Лоуена – удари по ліжкові/подушці, боксування і удари ногами. Зі словами: “Не віддам! Це мої гроші! Ти не маєш права їх чіпати! Я можу за себе постояти! У мене достатньо сил, щоб за себе постояти!” Щоб звільнитися від впливу цього страху, намагайтеся вкладатися в удари. Дихаємо максимально глибоко. Після кожного виду ударів ОБОВ’ЯЗКОВЕ ЗАЗЕМЛЕННЯ (пост Створюємо власний добробут – 3).
Виконані практики викличуть в пам’яті потрібні спогади – про ситуаціях “відбирання” А також почуття, з ними пов’язані – гнів, образа, приниження, страх і т.д. Їх необхідно аналізувати. Чергуючи аналіз з ударами. Ви відчуєте, що осовободілісь від цього страху, коли емоції в ударах зійдуть нанівець.
Практика 3. Відкриваємо засув (Джоуел). Спогади про таких болючих події закривають вже відомий нам засув в грудях. І нам необхідно кожного разу відкривати його заново. Цим і займемося (пост Створюємо свій добробут – 12)
Як завжди свої листи надсилайте мені на пошту та сторінки в соцмережах. Я на них обов’язково відповім)
Дякую Вам за волю працювати над своїм добробутом! Гарного дня!
© Катерина Когут, 2016
Katerinka5

Створюємо власний добробут – ч. 16

Сообщение Katerinka5 » Сб дек 24, 2016 10:51 am

ИзображениеПривіт всім! Захоплююся Вашої рішучістю і відвагою. Вчора ми з Вами не спасували і спустилися до підземелля, де мешкають дракони – наші страхи. Не лише заглянули, але встигли гарненько розглянути одного і навчилися як звільнятися від нього.
Адже страхові мало трішки турбувати людину. Він весь час норовить розростися і підпорядкувати собі повністю волю людини. А оскільки сила у цій емоції потужна – драконяча, то страхам дуже легко керувати життєвою ситуацією людини. Для того, щоб створювати добробут, людині доводиться зіткнутися з ними і звільнити від них свій простір.
Наступний страх, що часто зустрічається, – страх “за гроші”. Він пов’язаний зі зберіганням грошей. Де б не зберігалися гроші – в банку, вдома або вкладеними в справу, цей страх невпинно мордує людини. Змушує прокручувати різні негативні картинки і думки. Така людина живе в постійній напрузі, посилаючи в світ вібрації, що гроші для неї – проблема. І дуже швидко такий посил отримує підтримку. І починають створюватися ситуації, які допомагають людині позбутися від грошей. Також цей страх здатний блокувати навіть стабільні грошові канали. Плюс він щодня підживлюється ЗМІ і телевізором – новинними передачами, кримінальними шоу і фільмами тощо.
Запихуй його подалі – не запихуй. Доки він є – рулить життєвою ситуацією.
Черговий дракон – страх “а раптом не зможу забезпечити себе і свою сім’ю”. До нього особливо схильні ті, хто виконує роль основного добувача в сім’ї. Його особливістю є те, що він дуже швидко проявляється у вигляді різних проблем зі спиною – гриж, радикулітів, ішіасу тощо.
Крім грошової ситуації страхи провокують небажані зміни в самопочутті і особистому житті. Годувати таких нахлібників – дійсно дороге задоволення)
На час роботи з грошовими страхами необхідно дотримуватися інформаційної дієти. На тиждень утриматися від перегляду і читання всього, що підживлює драконів. Це посилить ефективність практик.
Аналізуючи свої страхи, Ви побачите, що вони йдуть з дитинства або нав’язані – прилипли до Вас випадково.
Практика 1. Шукаємо страх в тілі. Встаньте перед дзеркалом і проговоріть, що Вас лякає щодо грошей: “А раптом …”, “А якщо …” Намагаючись максимально виразити почуття. Зверніть увагу на вираз свого обличчя, на позу. Що відбувається з диханням? Руки/ноги – як вони себе почувають?
Таким чином Ви побачите, в яких м’язах тіла затиснуті фінансові страхи.
ИзображениеПрактика 2. Вже знайомі всім удари – ліжка/подушки, ногами, боксування. Сьогодні ще додаємо удари, схожі на рубання дров (дивіться малюнок). Намагаємося максимально вкладатися, промовляючи: “Я більше не буду боятися! Я не дам тобі забирати мої сили і мої гроші! Я сам (-а) керую своїм життям! Я сильна і впевнена в собі людина!”. Після кожного виду ударів ОБОВ’ЯЗКОВЕ ЗАЗЕМЛЕННЯ (див. малюнок)
Щодня практикуючи удари, Ви помітите, що з кожним днем ​​страху стає менше, а задоволення і радості більше. Ваші рішення стають більш виваженими, а дії ефективними.
Изображение
Практика 3. Відкриваємо заслінку в грудях і наповнюємося любов’ю.
Ну, щоденні практики Ви і самі знаєте. Хто тільки сьогодні починає займатися – всі практики в попередніх постах.
Ми славно попрацювали сьогодні) Дякую Вам і гарного всім дня!)
© Катерина Когут, 2016
http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-16/
P.S. Відпишіться, будь ласка, скільки у кого вже малюнків. Щоб я розповіла, для чого вони потрібні і що з ними далі робити.
Katerinka5

Створюємо власний добробут – 17

Сообщение Katerinka5 » Пн дек 26, 2016 10:43 am

ИзображениеПривіт, друзі) Для просування далі нам необхідно закріпитися на взятій висоті. Ми повинні чітко зрозуміти, як же страхи створюють фінансову ситуацію і визначають рівень добробуту в цілому.
Вчора ми говорили про те, що не варто годувати цих дармоїдів. У них драконячий апетит, який постійно зростає. І тому із задоволенням з’їдять все, що людина намагається заробити.
Але як саме це відбувається?
У нас в підсвідомості знаходиться банк різних історій – деякі з власного досвіду, інші – розповіді про чужий досвід (реальний і вигаданий). Більшість таких історій – з телевізора і газет.
Спочатку виникає лякаюча думка. Результат власних сумнівів або послужливо підкинута кимось із родичів/знайомих/ЗМІ.
Людина миттєво залізає в свою скарбничку історій і знаходить там пару відповідних “веселих картинок”. І починає їх раз по раз прокручувати в голові. Миттєво виникає реакція тіла – пульс, дихання і т.д. І людина починає випромінювати відповідні вібрації, які вже приваблюють відповідні ситуації. Якщо Ви тренуєте своє сприйняття, Вам не складе ніяких труднощів зчитати сигнали страху. Також вони проявляються в позі, ході, голосі і тощо.
У спробі впоратися зі страхом людина затискається – стискаються певні м’язи, здавлюється дихання. І так страх закріплюється в тілі. І щоб звільнити тіло від такого руйнівного почуття, ми з Вами практикуємо різні види ударів (біоенергетичні практики Лоуена).
Треба визнати, що більшість людей насправді небагато знають про гроші – не розуміють їхньої природи і того, яким чином людина впливає на їхню кількість. Ми починаємо шукати відповіді на питання, коли щось відбувається не так, як хотілося. Тому грошові страхи легко набувають панічного забарвлення.
Коли ми починаємо аналізувати ситуацію і краще розуміти, що відбувається, страх різко знижує свою інтенсивність. Він втрачає владу над людиною. А через тілесні і енергетичні практики ми здатні відновити свою цілісність і звільнитися від руйнівних почуттів. І замінити їх на інші – які відповідають прагненню до процвітання.
Сьогодні у нас ще пару практик Лоуена. Для того, щоб прискорити відновну роботу, над необхідно поглибити своє дихання. Для практик нам знадобиться валик або пружна скручена ковдра діаметром 20-30 см, що майже не прогинається під вагою.
Изображение1. Глибоке дихання + розтяжка м’язів грудного відділу. Вправа виконується на стійкій табуретці, притиснутій впритул до дивана або ліжка. Повільно опускаємо спину на згорнуту у валик ковдру, поки вона не розташується на ковдрі. Ковдра під лопатками. Тепер підніміть руки вгору (паралельно до підлоги). Ноги зігнуті в колінах, стопи стоять на підлозі. Дихати потрібно максимально глибоко, не допускаючи напруги. Якщо відчуєте дискомфорт – різь в горлі, запаморочення, спокійно підніміть голову рукою і подихайте. Почати виконання з 0,5 – 1 хвилини. Поступово збільшити до 2 хвилин. Можете постогнати, якщо з’явиться таке бажання.
Після вправи ОБОВ’ЯЗКОВЕ ЗАЗЕМЛЕННЯ.
Изображение

Изображение
2. Глибоке дихання + розтяжка м’язів поперекового відділу. Переміщаємося на підлогу (килим або матрац). Або на ліжко/диван за умови, що вони досить пружні і не прогинаються під Вашою вагою. Тепер ковдра під попереком. Техніка виконання така сама. Дихайте спокійно. Намагайтеся максимально розслабитися.
Після вправи підтягуємо коліна до грудей і ще якийсь час лежимо в такій позі. Після вправи ОБОВ’ЯЗКОВЕ ЗАЗЕМЛЕННЯ. Изображение
Потім виконуємо удари (б’ємо подушку/ліжко, боксування, удари ногами)

Изображение3. Глибоке заземлення і релаксація. Опускаємося на коліна. Витягуємо тулуб вперед, ставимо зігнуті в ліктях руки на підлогу так, щоб кисті рук лягли одна на одну, лікті розведені в сторони. Спираємося чолом на тильні сторони кистей. Вигинаємо спину, щоб живіт максимально «відвис» вниз. Дихаємо легко і глибоко, дихання повинно задіяти черевну порожнину. Побудьте в цьому положенні хвилину або дві. Це поза для відпочинку і глибокого дихання.
Дякую Вам за виконану за роботу! Доброго всім дня!)
© Катерина Когут, 2016
http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-17/

P.S. Унікальне відео, де Александр Лоуен пояснює практики, можна побачити тут http://behappy.pp.ua/istoriya-pro-troh-atlantiv-psihologiyi/ . Дуже тішуся, що вдалося знайти це відео)
Katerinka5

Створюємо власний добробут – 18

Сообщение Katerinka5 » Ср дек 28, 2016 11:36 am

ИзображениеПривіт всім! Вже якийсь час ми з Вами зосереджено розчищаємо місце для приходу тих чудових речей, які озвучили в списку бажань. Виявилося, що назбиралася ціла купа емоційного та інформаційного сміття. Від якого ми почали звільнятися. Пустивши в хід аналіз і тілесні практики (удари, поглиблення дихання, заземлення і т.д.)
Дозволю собі нагадати, що ми вчимося здатності залучати до себе бажані блага, приймати їх, утримувати та ефективно розпоряджатися ними. Тому звільняємося від усього, що не відповідає нашому прагненню до процвітання. І добралися до фінансових страхів.
Сьогодні у нас чергове знайомство. Страх перед чужою думкою – “А що люди скажуть?” “А що про мене подумають?” “Як я буду виглядати?” “А раптом здамся смішним (-ною)?”
На перший погляд він покажеться не фінансовим. Але він просто добре маскується. Його наявність свідчить про те, що людина постійно пробує підігнати себе і своє життя під суперечливі і різноманітні оцінки інших людей. Це заняття поглинає більшу частину енергії. А значить і грошей в тому числі.
Такий страх з’їдає їх різними способами: 1) через бажання, які є нав’язаними, а не справжніми, 2) через неефективні витрати, 3) нездатність домовитися про вигідні для себе умови тощо.
Поставивши собі таке недосяжне завдання (відповідати уявленням мільярдів людей) не варто дивуватися його згубним наслідкам. Ти можеш бути самим зрілим, соковитим персиком в світі, і все одно знайдеться хтось, хто просто терпіти не може персики (Діта фон Тіз).
Для підвищення рівня добробуту нам необхідно бути сфокусованими на СВОЄМУ житті. Пізнавати себе і свої ІСТИННІ бажання. Йти до СВОЇХ цілей. Взяти управління своїм життям в СВОЇ руки, а не давати покерувати всім зустрічним та охочим. Які думають сьогодні одне, завтра інше, а післязавтра – третє.
Фокусування на СВОЄМУ житті приносить умиротворення. Дозволяє включити всі необхідні ресурси для того, щоб знайти бажане. Людина перестає бути маріонеткою в чужих руках. Словами Ошо, “щоб не відбувалося, Ви залишаєтеся центрованими, укоріненими в своєму єстві”. Нас перестає кидати з боку в бік. Ми знаходимо рівновагу.
Виконуємо тілесні практики Лоуена з попереднього поста. А потім приступаємо до нових (Соня Чокет).
Практика 1. Напишіть список з 10 пунктів, закінчивши речення “Якби я не боявся, то …”. Вас здивувало написане? Як відчуття від того, що вдалося висловити? Зробіть це своєю ранковою практикою. Щоб відшукати свої справжні бажання. Їх стане легко впізнати – справжні бажання відгукуються радістю, що йде з глибин нашого єства.
Практика 2. Знайдіть те, що підживлює саме Вас. Таке заняття, яке дійсно здатне наповнювати Вас енергією і радістю. Оживляти Ваш дух. Може, це музика або прогулянка? Читання книги або прийняття ванни? Поексперементуйте. Які заняття, що приносять Вам умиротворення, Ви відкладали останнім часом? Чим подобалося займатися в дитинстві? Приділіть цьому заняттю не менше 15-20 хвилин. Як змінився Ваш настрій і стан? Відчуваєте, як Ваші очі починають світитися теплотою?
Практика 3. Відкриваємо вже знайомий засув в грудях і наповнюємося любов’ю. Проробивши попередню практику, Ви побачите, наскільки легше вона відкривається. І наповнення любов’ю відбувається без будь-яких зусиль.
Дякую Вам за увагу!)
© Катерина Когут, 2016
http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-18/
Katerinka5

Создаём своё благосостояние — 19

Сообщение Katerinka5 » Чт дек 29, 2016 10:42 am

ИзображениеСегодня мы попробуем сотворить маленькое волшебство и отпустить ещё один страх — «страх тратить деньги».
Это один из самых сложных и многогранных страхов. Если человек позволяет ему разгуляться, он превращается в стиль жизни. Точнее в стиль существования. Любовь, радость, удовольствие — эти чувства с ним несовместимы. И если человек выбирает страх, то этим чувствам не находится места.
Попытки не тратить деньги доводят действия человека до абсурда. Начинается тотальное «жлобство». Даже имея приличную сумму денег, человек может урезать себя в самом необходимом — еде, одежде и обуви и т.д. (тут уж кого куда фантазия заводит).
Страх тратить деньги потому, что «а вдруг их не будет» — это самая мощная ориентация на нехватку, которая мне встречалась. На деле все усилия не тратить приводят к тому, что у такого человека деньги улетучиваются с потрясающей скоростью и быстро скудеет приход денег.
Покупки не приносят такому человеку никакого удовольствия. Всё оказывается «не таким», «не того качества». Постоянно можно услышать, что «ничего не купил, а денег нет». Этому страху сопутствуют расстройства пищеварительной сферы (желудок, запоры/поносы), а также неспособность к удовольствию в сексуальной сфере.
Если Вы узнали себя в обрисованном мною портрете, не спешите впадать в крайность и бежать за покупками. Это не тот случай, когда клин вышибается клином. Резкие траты только усилят зажим и укрепят разрушительное поведение. Поэтому пойдем другим путём)
Для начала сделаем все телесные практики из поста Создаём своё благосостояние — 17 (углубление дыхания — удары — заземление + релаксация)
Практика 1. Принятие необходимости использовать деньги. Первым шагом в отпускании это страха будет принятие факта, что живя в цивилизованном мире человек не может не тратить денег. Это факт. Другой вопрос, что все ресурсы должны использоваться эффективно. И деньги в том числе. Поиграйте с этой мыслью. Подумайте, каким должно быть хозяйство у человека, чтобы ему не надо было тратить деньги? Где такой человек может жить?
Практика 2. Вклад в себя. Давайте проанализируем свои покупки и другие случаи использования денег. И разграничим ВКЛАДЫ в себя, в свою семью, в свой комфорт и т.д. (питательная еда, одежда и обувь, оплата тепла/воды, и т.д., образование и развитие, восстановление хорошего самочувствия и т.п.) и ТРАТЫ (когда деньги были использованы от скуки, для того, чтобы снять тревогу или пустить пыль в глаза и т.д.). Сделав это ежедневной практикой, мы начинаем лучше понимать, куда и как мы используем деньги.
Практика 3. Благодарность за деньги. С сегодняшнего дня берем за правило благодарить за денежки, когда они приходят. И благодарить их, когда мы что-нибудь покупаем/оплачиваем за то, что у нас есть такая возможность. Вспомнили? Благодарность — это обратная сторона благополучия. И чем полнее мы чувствуем искреннюю благодарность, тем больше благ к нам приходит)
Благодарю Вас за внимание! Сказочного всем четверга!)
© Катерина Когут, 2016
http://behappy.pp.ua/ru/sozdayom-svoyo- ... oyanie-19/
Katerinka5

Створюємо власний добробут – 20

Сообщение Katerinka5 » Пт дек 30, 2016 12:21 pm

ИзображениеВсім привіт) Ми з Вами продовжуємо досліджувати підземелля. Де назбиралося чимало різних страхів. Від яких нам слід звільнити свій простір, щоб будувати бажаний рівень добробуту.

Ми вже встигли помітити, що всі страхи негативно позначаються на здатності людини приймати блага. Більшість – блокує прихід грошей і інших ресурсів. Всі страхи мають силу створювати ситуації, де гроші витікають немов вода крізь пальці. Інтенсивність вібрацій страху потужна, тому і випроваджувати таких непрошених гостей варто негайно. Тільки не придушувати, а саме звільнятися від них. Тому що у підземеллі підсвідомості вони живуть розкошуючи, керуючи життєвою ситуацією людини.

Сьогодні у нас на черзі цікавий екземпляр – страх “виходу за рамки”.

З самого дитинства на людину накладаються різні обмеження – батьками, суспільством. І при спробах досягнути успіху більшого, аніж батьки і звичне оточення (друзі, родичі, сусіди і тощо) у людини може виникати страх, тривога, почуття провини і навіть сором. І ці почуття, якщо їх не пропрацювати, здатні заблокувати прихід більшої кількості грошей або успішну самореалізацію в сфері, від якої батьки не в захваті. Розгулявшись, страх “виходу за рамки” призводить до того, що всі спроби заробити більше немов натикаються на невидиму стіну. Виходить справжнє зачароване коло.

Більшості людей доводиться чимало попрацювати над собою, щоб дозволити собі більший дохід, аніж мають батьки. Адже далеко не всі батьки в захваті від того, що їх синові або дочці грошей дістається більше або приходять вони їм легше. Це можна побачити в більшості наших сімей – від дитини вимагають успіху, але щойно успіхи починають перевищувати батьківські, починаються спроби перешкодити успіхові. Гасла йдуть в розріз з діями. Тому що підсвідомо є бажання бути успішнішими за дітей. Способів зустрічається чимало – від прямої жорсткої критики до відходу в хворобу. Багатьом батькам доводиться багато в собі переглянути, щоб набути здатності радіти успіхам, які в чомусь перевершують їхні досягнення, і відмовитися від спроб стримування зростання сина або дочки.
Для звільнення від будь-якого з страхів нам необхідні вже знайомі практики Лоуена (пост Створюємо свій добробут – 17). Поглиблюємо дихання – удари – заземляємося і релаксуємо.

Практика 1. Проаналізуйте, як реагує Ваше оточення на успіхи. Згадайте ситуацію з дитинства, коли Ви в чомусь досягали успіху. Що говорили Вам батьки, друзі? Які почуття у Вас викликав сам успіх і реакція оточуючих? В даний момент ситуації успіху викликають у Вас ті ж почуття, що і в дитинстві, чи щось змінилося? Як Ви реагуєте на чужі успіхи?

Практика 2. Беремо свій блокнот і пишемо список. “Я дозволяю собі… Мені можна… Я заслуговую…”. Постарайтеся, щоб в цьому списку відбилися не лише грошова сторона добробуту, а й інші його аспекти – відносини, самореалізація, духовний розвиток, здоров’я тощо.

Практика 3. Відмикаємо замок (Шерстєнніков). М’яко з’єднуємо долоні перед грудьми, пальці спрямовані вперед. Рухаємо руками вгору-вниз на рівні грудини. Прислухаємося до відчуттів. З’являється відчуття, що в якомусь місці руки немов торкаються невидимої перешкоди. Або виникає відчуття проходження крізь пружний кордон. Потім концентруємося на відчуттях тіла. З’явиться відчуття, що тіло ніби скуте панциром. Особливо він відчувається в спині, районі грудної клітки, шиї та горла. Робимо різкий хлопок. Відчуваємо, як енергетичний імпульс оплеску пронизує тіло наскрізь і руйнує панцир, що сковував тіло. Зникає напруженість і скутість тіла. З’являється радісне почуття тілесної свободи. Дихання стає легким і більш глибоким. Виникає відчуття, що ВСЕ МОЖУ. Особливо яскравим буде перший досвід. Звичайно ж, у тих, хто дозволить собі відчути таку радість і свободу)

Дякую за увагу! Гарного всім дня!)

© Катерина Когут, 2016
http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-20/
Katerinka5

Створюємо власний добробут – 21

Сообщение Katerinka5 » Сб дек 31, 2016 9:55 am

ИзображениеПривіт всім) Вчора знайшовся дуже цікавий саботажник добробуту – страх виходу за рамки. Наша мета: новий рік – новий рівень добробуту. Новий рівень означає вихід за рамки. І допоки людина піддається цьому страхові, всі бажання і спроби досягнути успіху будуть наштовхуватися на невидиму перешкоду. Сама людина буде шокованою тим, що “працює все більше і більше, але все даремно”.
Ми вже розпочали звільнення від цього обмежувача добробуту. І торкнулися теми ПОТРЕБИ У ДОЗВОЛІ.

З самого дитинства більшість батьків підсаджують дитину на заборони та дозволяння. Далеко не завжди ці рамки логічні. Найчастіше продиктовані емоціями і власним комфортом. Виходить, що обмеження людині прищеплюється раніше, аніж вона навчається взаємодіяти із навколишнім світом. Це призводить до того, що навіть подорослішавши підсвідомо ми на все просимо дозволу.

Кумедно спостерігати, як накреслена на асфальті лінія або натягнута огороджувальна стрічка змінюють поведінку людей. Більшість вибирають діяти в окреслених рамках, навіть якщо рамки на 100% штучні і не мають ніякого відношення до дійсності.

Тому бажання для себе чогось більшого (кількості грошей, успіху, комфорту) або нового (сфери для самореалізації, розвитку нових якостей і здібностей) змушують нас інстинктивно оглядатися. Шукати підтримки і дозволу.

Але є гарна новина) Час згадати, що кермо знаходиться в наших руках. І дозвільні/заборонні повноваження теж. Ми і Президент, і Прем’єр-міністр, і Королі з Королевами власної життєвої ситуації. А тому можемо запросто дозволити собі отримувати більше грошей, займатися улюбленою справою і процвітати в ній, жити в більш комфортних умовах, будувати гармонійні взаємини, розвивати себе в будь-яких напрямках тощо.

Практика 1. Пишемо 2 списки. №1 – що хотілося мати в дитинстві і Вам це було дозволено. №2 – хотілося і не було дозволено. Записуємо як матеріальні бажання, так нематеріальні. Дивимося на написане і аналізуємо, які бажання з дитинства так і не вдалося реалізувати? Чого Ви хотіли, а цього так і не сталося? Які почуття зараз у Вас викликає спогад про нереалізовані дитячі бажання?
Практика 2. Відкриваємо свій список бажань, який ми написали на самому початку. І порівнюємо його зі своїми дитячими бажаннями. Які з них збігаються? Які дитячі бажання я намагаюся задовольнити? Чи справді в списку бажань записано те, що я хочу для себе в цей момент свого життя?
Практика 3. Пишемо дозвіл собі мати бажане від імені Президента/Прем’єр-міністра/Короля або Королеви своєї життєвої ситуації. “Я (П.І.Б.) дозволяю собі мати …, займатися улюбленою справою …, процвітати в ньому, заробляти (сума) в тиждень. Обіцяю приймати це з вдячністю і радістю. І так далі і тому т. п. – пишемо все, чого душа забажає і на що вистачить фантазії Дата, підпис – Президент/Прем’єр-міністр/Король або Королева своєї життєвої ситуації. І обов’язково печатка – ми ж тут не в ігри граємо, а даємо собі право на новий рівень добробуту. Час від часу дістаємо це дозвіл і нагадуємо собі, що дозвільні/заборонні повноваження в наших руках.

На цьому дозвольте відкланятися, високоповажні Королі і Королеви! Дякую за увагу! Гарного всім дня!

© Катерина Когут, 2016

http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-21/

P.S. Притча Пауло Коельо “Приборкання слонів”
Приборкувач тварин в цирку здатний керувати слонами, використовуючи дуже просту хитрість: коли тварина знаходиться ще в юному віці, він прив’язує одну з його ніг до стовбура дерева. Незалежно від того, наскільки сильно він бореться, молодий слон не в змозі звільнити себе. Поступово він починає думати, що стовбур дерева більш потужний, ніж він. Коли слон стає дорослим і володіє величезною силою, достатньо просто прив’язати його мотузочкою до молодого деревця, і він навіть не буде намагатися звільнити себе. Як і у слонів, наші ноги часто пов’язані тонкими нитками. Але з дитинства ми звикаємо до сили стовбура дерева і не наважуємося звільнитися від обмежень.
Аж доки не згадуємо, що кермо управління власною життєвою ситуацією в наших руках)
Katerinka5

Друзі, висловіть свою думку)

Сообщение Katerinka5 » Вт янв 31, 2017 12:12 pm

Яка психологічна тема Вам найбільше цікава в даний момент? (Можна обрати кілька варіантів або написати свій в коментарях)

1) Страх повернення додому
2) Адаптація після повернення додому
3) Складнощі стосунків із партнером на відстані і після повернення
4) Стосунки з маленькими дітьми на відстані і після повернення
5) Стосунки із дітьми-підлітками на відстані і після повернення
6) Стосунки із дорослими дітьми на відстані і після повернення
7) Стосунки із родиною на відстані і після повернення
8) Самовдосконалення та самопізнання
9) Самореалізація/робота/добробут після повернення додому
10) Психологічні аспекти здоров'я
11) Ваш варіант (свої побажання залишайте в коментарях)
Katerinka5

ЯК ПОЧУТИ ПІДКАЗКИ?

Сообщение Katerinka5 » Сб июл 08, 2017 7:31 am

Коли ми потрапляємо в складну ситуацію, з якої не можемо вийти знайомими способами, ми благаємо про те, щоб Хтось почув нас і дав точні вказівки щодо подальших дій.
Ми просимо зрозумілих інструкцій, що дозволять максимально швидко вирулити нам із неприємностей. І вони нам неодмінно надходять – Сила, що нас створила ніколи не залишає нас напризволяще, наодинці зі своїми проблемами. Та питання ось у чому – чи виявимося ми здатними розпізнати та почути їх? Чи виявимося здатними відгукнутися і прислухатися до них?Із самого дитинства нам забагато вказують, “що робити, що купити, кого і як любити”, куди йти. Тому коли ми виростаємо, нам буває складно бути достатньо сприйнятливими для підказок Вищих Сил особливо коли очікуємо їх отримати в якійсь певній встановленій нами формі – “Господи, позвони мне хоть раз на сотовый. Чтобы я убедился, что ты в сети” (Сплін).
Тому коли наступного разу ми вирішимо поскаржитися, що наші благання не мають відповіді, давайте прокрутимо всі події, що відбувалися з моменту висловлення наших прохань. Можливо, хтось зненацька нам пропонував допомогу у чомусь або в буденній розмові з вуст якоїсь людини пролунала несподівана фраза? А, може, гортаючи стрічку новин у соцмережі, ми натрапляли на щось таке, що змусило наше серце йокнути? Або ж привернула увагу розмова випадкових попутчиків чи перехожих? Чи в якійсь книжці прочитали щось ніби про себе?
На власному досвіді та з аналізу історій людей я маю можливість постійно переконуватися, що жоден наш запит на допомогу не залишається без відповіді. То ж тепер точно знаючи, що підказки лунали і продовжують надходити, ми стаємо здатними їх відшукати. А при подальшому тренуванні набуваємо вміння чітко відрізняти їх від хибних порад, що лунають від тих, хто “точно” знає, як нам треба жити.
Адже часто так трапляється, що з НАШОГО ШЛЯХУ нас намагаються збити саме ті, хто за логікою мав би нас на ньому всіляко підтримувати – наше найближче оточення. Та це вже зовсім інша історія)
Дивовижних всім відкриттів та гарного дня)
© Катерина Когут, 2017
Изображение
Katerinka5

Пред.

Вернуться в Предлагаю (ищу) услугу