ФОП Костюк Олександр Вікторович, кадрова агенція Votum S

Очень часто при трудоустройстве за границей приходится сталкиваться с проблемами, которые вызваны, в основном, обманом, к которому прибегают недобросовестные посредники и работодатели. Наш форум дает возможность обсудить все вопросы, связанные с выбором посредника, защитой своих прав, а также познакомиться с наиболее распространенными схемами обмана и черным списком работодателей. Вы всегда можете задать вопрос и получить консультацию специалиста, а также пообщаться с теми, кто, как и вы, интересуется этой темой.

Re: ФОП Костюк Олександр Вікторович, кадрова агенція Votum S

Сообщение melnik-mila76 » Ср окт 11, 2017 4:59 pm

Пишите заявление в полицию, ему будет статья за крупное мошейничество. Кто готов присоединиться пишите мне на мою почту : melnik_mila76@ukr.net
melnik-mila76

Сообщение votum » Пт окт 20, 2017 2:02 pm

Всім доброго дня!!!
Бувають обставини в житті коли щось іде не так.
ВСІХ ПРОШУ ПО ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ПО ТЕЛ. 09843049
Дякую за розуміння.
Всі хто з мною на контакті прошу приєднатись до розмови.
Последний раз редактировалось votum Вт дек 19, 2017 3:15 pm, всего редактировалось 1 раз.
votum

Сообщение rasers25 » Пт окт 20, 2017 6:01 pm

Саша перестань е... ь людям мозги,всем ты рассказываеш одно и тоже. То машину продаеш то в Польше работаеш. Ты трепло и это факт!!!
rasers25

Сообщение Vitya_ML » Ср окт 25, 2017 11:52 am

Підтримую! Треба таких людей наказувати. Я готовий об'єднатися, написати заяву, зробити все щоб Олександр був покараний. Цій наглості немає меж. Хоть би щось зробив з того що обіцяв. Не кажу вже якби там зробив документи на візу і дали відмову. А то взагалі нічого не зробив. Ні документів ні грошей...Одні обіцянки і відговорки. Друзі давайте дійсно об'єднаємося і накажемо цього афериста. Підтримайте! Пишіть на пошту vitya_ml@Ukr.net
Vitya_ML

Сообщение rasers25 » Ср окт 25, 2017 12:48 pm

Хочу вернуть хотя б свои деньги. Есть скан его паспорта.
rasers25

Сообщение Vitya_ML » Чт окт 26, 2017 10:34 am

+++
Vitya_ML

Сообщение Maysonalex » Пт окт 27, 2017 6:34 am

Олександр продолжает себе искать жертвы! От меня получил 100 евро по банковскому переводу 6 августа. Результат - как у всех!!!!!!!!!!!!! Но тему знает очень хорошо. Я работал зарубежем, не раз. И меня провёл!
Maysonalex

Сообщение Maysonalex » Пт окт 27, 2017 12:03 pm

votum писал(а):Всім доброго дня!!!
Бувають обставини в житті коли щось іде не так.
ВСІХ ПРОШУ ПО ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ПО ТЕЛ. 0984304996.
Дякую за розуміння.
Всі хто з мною на контакті прошу приєднатись до розмови.

Я звоню. Ответа нету,- сбрасываете. Или вообще отключаете телефон. Я ПРОСИЛ вас хотя бы смс в ответ прислать. Сложно? Какие «обставини в життi» мешают смс ответное послать?
Maysonalex

Сообщение Kass » Пн ноя 13, 2017 9:41 pm

Присоединяюсь, это чмо - кидала! Я так же заплатил 200 евро и уже больше чем пол года жду с моря погоды, и дозвониться к нему анрил
Kass

Сообщение krsaandrjj » Ср ноя 29, 2017 10:32 pm

Приєднуюся до всіх відгуків перед мною, що його потрібно покарати. Не можна наживатися на чиїсь проблемах. Відмазки ті самі, що і в інших. Нема часу, потім передзвоню, не можу вислати документи, бо немає тої дівчини, що їх висилає. А потім, хопа, і виключає телефон. А коли дозвонишся, то знов всьо по старому. Потрібно щось робити, панове. А сидіти тут і "срати" його це не вихід. Я думаю, що його вже давно б могли посадити чи щось тіпа того. Але не будьте наївними. В нього мусить бути захист і мабуть не поганий. А йти зараз до міліції і написати заяву, то я не знаю.... думаю в нього там і є "свої люди" інакше він би не робив це все так відкрито. Моя думка... Але зупинити дибіла потрібно. Навіть якщо ми нічого не добємося, ми просто захистимо інших людей він цієї сволоти. Не будьте байдужими... Ми, українці вже привикли сидіти за компютерами і "боротися" з проблемами. Це не правильно...
krsaandrjj

Пред.След.

Вернуться в Черный список фирм по трудоустройству за границей