ФОП Костюк Олександр Вікторович, кадрова агенція Votum S

Очень часто при трудоустройстве за границей приходится сталкиваться с проблемами, которые вызваны, в основном, обманом, к которому прибегают недобросовестные посредники и работодатели. Наш форум дает возможность обсудить все вопросы, связанные с выбором посредника, защитой своих прав, а также познакомиться с наиболее распространенными схемами обмана и черным списком работодателей. Вы всегда можете задать вопрос и получить консультацию специалиста, а также пообщаться с теми, кто, как и вы, интересуется этой темой.

Re: ФОП Костюк Олександр Вікторович, кадрова агенція Votum S

Сообщение rasers25 » Пт дек 01, 2017 8:17 am

На предыдущее ЛС не могу ответить,вас забанили похоже. Напишите свою электронку или телефон
rasers25

Сообщение igoriv74 » Сб дек 23, 2017 12:43 pm

Така ж проблема, тільки з Американською візою вже 2 роки. Обіцянки, і все. Прошу написати Ваші дії в даному випадку мені на igoriv74@gmail.com. Напишіть куди пишите і що, щоб я також приєднався, може вийде повернути.
Дуже хочу наказати людей, які підписують договір і далі пропадають.
igoriv74

Сообщение vovagan759@mail.ru » Сб янв 20, 2018 11:29 am

лгун мошеник и тд..... боком тебе выйдет все это!!!
vovagan759@mail.ru

Сообщение vovagan759@mail.ru » Сб янв 20, 2018 11:30 am

votum писал(а):Доброго дня!!! Дізнавшись про відгуки про мене вирішив відписати свій коментар. Спочатку по людях які залишили негативні відгуки про мене.
З приводе пана veresa так дійсно визнаю свою вину з приводу його документів на подачу у візовий центр на утримання візи, насправді паршого разу не встигли зробити, з другої спроби мали запрошення на руках, але не по зрозумілих нам причинах на той момент людям по цих запрошеннях давали відмову у видачі візи, я міг дати запрошення пану Сергію (veres), але була велика ймовірність у відмові, думаю така печатка (про відмову) у закордонному паспорті нікому не потрібна. Тому Серій звичайно вирішив повернути кошти. Я з своєї сторони по можливості повернув кошти п. Сергій (хоча поніс певні втрати). Ще раз перепрошую у пана (veres).
З приводу пана Kyras думаю зрозуміло.
З приводу vova777. Звичайно думаю про цей відгук ніхто не признається. Так інколи іде затримка від роботодавців по документах, ситуації бувають різні. Кожна людина вирішує сама що вона хоче . за мої інформаційні послуги кошти повертаємо якщо людина не отримала даних послуг (інколи на пакет докумантів потрібно більше часу ніж би хотілось ) нажаль я на це вплинути не можу.
Звичайно Я можу просити своїх друзів та родичів про позитивні відгуки, але буде справедливо якщо відгуки будуть писати люди з своїми контактами яким я надав свої послуги. Всім дякую за увагу.

ДА ТЫ ШАРЛАТАН ГАЛИМЫЙ!
vovagan759@mail.ru

Сообщение igorrr543@gmail.com » Вт янв 23, 2018 4:05 pm

rasstrelyattt!))) :D
igorrr543@gmail.com

Сообщение Zub » Пт апр 20, 2018 8:36 am

Всем привет. Попал тоже на кидалово, многомесячные обещания, перезвоню, наберу, красиво стелишь Олександр Викторович.
Жду звонка в Кременчуг.
Zub

Сообщение rasers25 » Пт апр 20, 2018 5:44 pm

"Дорогой Александр Викторович"спустя год я еду к тебе в гости в Новояворивск, твой адрес у меня есть. Готовь тёмные очки! Алексей из Харькова.
rasers25

Сообщение igoriv74 » Пт ноя 23, 2018 3:02 am

Я вгості зібрався Чекайте на другий тиждень!!!!!!!!! І з підтримкою! Музику і компанію беру Сусіди раді будуть! Ігор з ІваноФранківска Телефон не даю, але вайбер то й же 050 3733227
igoriv74

Сообщение Ivvannka » Вс дек 02, 2018 5:45 pm

+
Ivvannka

Пред.

Вернуться в Черный список фирм по трудоустройству за границей