Норвегия

Очень часто при трудоустройстве за границей приходится сталкиваться с проблемами, которые вызваны, в основном, обманом, к которому прибегают недобросовестные посредники и работодатели. Наш форум дает возможность обсудить все вопросы, связанные с выбором посредника, защитой своих прав, а также познакомиться с наиболее распространенными схемами обмана и черным списком работодателей. Вы всегда можете задать вопрос и получить консультацию специалиста, а также пообщаться с теми, кто, как и вы, интересуется этой темой.

Re: Норвегия

Сообщение Elax » Ср фев 07, 2018 6:07 pm

Привет, друзья!
Собираюсь ехать в Норвегию, ищу надежную фирму. Как ваши успехи с трудоустройством? Поделитесь, пожалуйста, личным опытом и информацией, буду очень благодарен!
Elax

Сообщение HiLux » Чт фев 08, 2018 1:39 am

Если все же найдешь попадешь в Норвегию отпишись в лс)
HiLux

Сообщение Palo33 » Чт мар 22, 2018 11:16 pm

Ребята , кто заплатил деньги и кому сказали , когда вылет - май или март , отзовитесь !! Просьба отписать на e-mail : paharubak@gmail.com
Palo33

Сообщение xrakki » Пн мар 26, 2018 9:49 am

Мне также сказали что якобы я попал в групу которая едит в мае , напешите мне на почту кто еще едит (dubolomm93@gmail.com)
xrakki

Сообщение LenaAntonova » Сб апр 07, 2018 8:39 am

unwrap писал(а):скзали ждать 8-10 недель, до похода в посольство, вот на следующей недели они истекают.

И, что по итогу? Прошли уже десять недель. Уже в Норвегии укладываешь шпроты в консервные банки? :D
LenaAntonova

Сообщение Kruvutskuy » Пн авг 13, 2018 11:36 pm

Всім привіт. Хочу розповісти свою історію співпраці з компанією євростеді.
Все починалось дуже просто, перед новим 2018м роком заключив договір на шпроти в Норвегію, чесно чекав 10 тижнів (за цей час до мене ніхто не звертався і не надавав абсолютно ніякоі інформаціі), після чого захотів повернути кошти, а от тут почалось саме цікаве:
- спочатку написав заяву на повернення коштів, після чого Сергій Котляренко особисто мене запевнив що кошти будуть повернені протягом двох тижні після написання заяви, що як згодом з'ясувалось виявилось наглою брехнею;
- після не повернення коштів в зазначений термін я сходив на консультацію до адвоката, вивчивши мою ситуацію і надані документи адвокат порадив переписати заяву на повернення коштів, бо та яку запропонували мені написати в євростеді не може бути докащом у суді;
- після написання другоі заяви на повернення коштів я почекав ще два тижні, але результат виявився таким же ніяким як і у першому випадку, тоді я звернувся до адвоката і ми подали до суду позовну заяву на компанію євро юкрейніан груп з якою і був заключений договір;
- на жодне з двох судових засідань які відбулися 26 червня та 9 серпня відповідач не з'явився, але мене поінформувала суддя що на наступному засіданні яке відбудетьсч 29 серпня, буде винесено вирок в незалежності від того чи відповідач буде присутнім.
Заради справедливості варто зазначити що частину коштів (а саме 8100грн) пан Котляренко мені повернув, але зробив він це не у звязку з тим що у нього є хоч якийсь натяк на совість, а за для того аби врятувати свою дупу від кримінальноі відповідальності і перевести наші спірні питання суто в адміністративне поле вирішення.
Також хочу застерегти люде щоб вони не велися на відмазки пана Сергія, бо особисто мене він неодноразово запевняв що кошти моі будуть повернені, але цього не трапилось і досі. Більше того, після того як відбувся перший суд і соухання перенесли на другий термін я пропонував пану Котляренку такий варіант: "Ви повертаєте мені решту коштів, а я в свою чергу залишаю справу без розгляду, щоб так би мовити обійтися без втручання феміди."- і він погодився, але наша домовленісь залишилась лише на словах, оскільки як показав мій особистий досвід пан Сергій за своі слова не відповідає.
Тому всім хто бажає мати справу з цією компанією раджу перш дуже добре подумати чи готові ви потім вибивати своі гроші в суді.
Kruvutskuy

Сообщение xrakki » Пт авг 17, 2018 9:46 am

Kruvutskuy писал(а):Всім привіт. Хочу розповісти свою історію співпраці з компанією євростеді.
Все починалось дуже просто, перед новим 2018м роком заключив договір на шпроти в Норвегію, чесно чекав 10 тижнів (за цей час до мене ніхто не звертався і не надавав абсолютно ніякоі інформаціі), після чого захотів повернути кошти, а от тут почалось саме цікаве:
- спочатку написав заяву на повернення коштів, після чого Сергій Котляренко особисто мене запевнив що кошти будуть повернені протягом двох тижні після написання заяви, що як згодом з'ясувалось виявилось наглою брехнею;
- після не повернення коштів в зазначений термін я сходив на консультацію до адвоката, вивчивши мою ситуацію і надані документи адвокат порадив переписати заяву на повернення коштів, бо та яку запропонували мені написати в євростеді не може бути докащом у суді;
- після написання другоі заяви на повернення коштів я почекав ще два тижні, але результат виявився таким же ніяким як і у першому випадку, тоді я звернувся до адвоката і ми подали до суду позовну заяву на компанію євро юкрейніан груп з якою і був заключений договір;
- на жодне з двох судових засідань які відбулися 26 червня та 9 серпня відповідач не з'явився, але мене поінформувала суддя що на наступному засіданні яке відбудетьсч 29 серпня, буде винесено вирок в незалежності від того чи відповідач буде присутнім.
Заради справедливості варто зазначити що частину коштів (а саме 8100грн) пан Котляренко мені повернув, але зробив він це не у звязку з тим що у нього є хоч якийсь натяк на совість, а за для того аби врятувати свою дупу від кримінальноі відповідальності і перевести наші спірні питання суто в адміністративне поле вирішення.
Також хочу застерегти люде щоб вони не велися на відмазки пана Сергія, бо особисто мене він неодноразово запевняв що кошти моі будуть повернені, але цього не трапилось і досі. Більше того, після того як відбувся перший суд і соухання перенесли на другий термін я пропонував пану Котляренку такий варіант: "Ви повертаєте мені решту коштів, а я в свою чергу залишаю справу без розгляду, щоб так би мовити обійтися без втручання феміди."- і він погодився, але наша домовленісь залишилась лише на словах, оскільки як показав мій особистий досвід пан Сергій за своі слова не відповідає.
Тому всім хто бажає мати справу з цією компанією раджу перш дуже добре подумати чи готові ви потім вибивати своі гроші в суді.

Привет можешь мне позвонить хотел бы узнать инфу по твоему делу мой номер 0977285490
xrakki

Сообщение OlgaKS » Вт окт 16, 2018 7:25 am

Я так же оформлялась на вакансию в Норвегию. В мае написала заявление на возврат денег. в течении 3 месяцев деньги выплатили. Не все сразу частями но выплатили в полном объеме. Компании верю и рекомендую.Официально заявляю что я в компании не работаю ,не подставное лицо а реальный клиент этой фирмы. Просто надо писать правду если мне выплатили то я и пишу что -ВЫПЛАТИЛИ! и я верю этим ребятам!!!
OlgaKS

Сообщение Fanatik01 » Пт ноя 09, 2018 3:45 pm

Никто никому полную сумму денег невыплатил.Директор етой фирмы аферист и мошейник по фамилии Котляренко С.В .Он специально выплачивает некоторую сумму денег что-бы уйти от крименальной статти в адменистративную статтю.А когда его подают на суд он просто непоявляется.И все затягивается на неопределенное время.Но рано или позно всеравно придется ответить.Такие конченые долго неживут.
Fanatik01

Пред.

Вернуться в Черный список фирм по трудоустройству за границей