Переслідування облави в Празі

С гражданами Украины, находящимися в чужой стране, может произойти любая ситуация как по его вине и непредусмотрительности, так и в силу более глобальных обстоятельств: природных катаклизмов, техногенных катастроф, военных конфликтов. Все предугадать невозможно, и жизнь оказывается гораздо сложнее, чем это можно себе представить. В этом разделе форума вы можете обсудить способы выхода из таких ситуаций и узнать, к кому можно и обязательно нужно обращаться за помощью.

Переслідування облави в Празі

Сообщение yurafor@seznam.cz » Ср сен 04, 2019 3:41 pm

Шановні українці пишу вам про ситуацію в Празі,Чехія.
Те що відбуваеться в Чехії по відношенню до українців точно так як в третьому рейхі до евреїв.
Наше консульство не реагуе,на сайті консульства "Звертайтесь тільки в разі загрозі вашому життю".
Так на відміну від російського,де працівники захищають росіян.Самі росіяни в демонстративній формі заявляють поліцаям:-" я росіянин,і без консула не буду говорить,ідіть ......"
Предстаники міграційної поліції,роблять облави(як в третьому рейху на евреїв),на станціях метро:Качеров,Опатов.Під виглядом перевірки придираються до наших громадян,і часто пропонують вирішить на місці питання"за тисячу чи дві тис.корун.
Данне свавілля поліції відбуваеться в наслідок бездії нашого посольства,багато з наших українців називають себе росіянами тому що поліція не бажае боїттся зв'язуватися з російськими дипломатами.
Можливо і нашим потрібно захищати інтереси громадян україни.
На підставі вищевикладеного,прошу уповновожити наших дипломатів з'явитися до МВС Чехії і винисти ноту протесту на дії поліції "як в третьому рейху на евреїв", (а в тепер на українців в Чехії).
Зобов'язати керівництво міграційної поліції під час облав,присутність представника посольства
yurafor@seznam.cz
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Ср сен 04, 2019 3:38 pm

Вернуться в Поможем друг другу. Предложения и просьбы украинских заробитчан