Сдам помещения в аренду 400 кв.м. и 510 кв.м в Балте.

Если вы собираетесь работать за границей или вам предстоит туристическая поездка, у вас может возникнуть множество вопросов. Вам потребуется сделать очень много дел до отъезда: оформить документы, проконсультироваться со специалистами и пойти на языковые курсы, если будет нужно. Этот раздел форума посвящен услугам, которые могут вам понадобиться. Здесь также вы можете предложить свою помощь: ваши советы, услуги, рекомендации по трудоустройству и пребыванию за рубежом, возможно, будут для кого-то очень полезны.

Сдам помещения в аренду 400 кв.м. и 510 кв.м в Балте.

Сообщение katyaperelomova » Вс июл 12, 2020 4:50 pm

Здається в оренду трьох-поверхова будівля торгівельного дому "Прогрес". Вигідне розташування на центральному перехресті міста Балта на розі вулиць Любомирського-Уварова. Торгівельний дім межує з районом автостанції та міським ринком.
Кожен поверх складає 170 кв.м, оснащений усіма комунікаціями, системою опалення, сигналізацією та двома окремими входами. Також є можливість розташування офісів, бухгалтерії тощо в мансардному приміщені загальною площею 62 кв.м. До послуг орендарів рекламна локація 6*3 метри для розвитку Вашого бізнесу!
Звертатись за адресою : м. Балта, вул . Любомирського 179а
Тел. 0663307541
Изображение

Здається в оренду перший поверх новозбудованого двоповерхового Торгівельного Центру " ZAREN" загальною площею в 400 кв.м. ТЦ знаходиться в самому серці міста Балта по центральній вул . Любомирського, 185 і межує з міським ринком, банками, фабрикою та іншими місцями скупчення людей.
Торгівельний центр оснащений усіма необхідними комунікаціями, сигналізацією, системою опалення та місцем для рекламної локації! Нове евро приміщення дає можливість одразу розпочати свій бізнес без додаткових витрат на ремонтні роботи. Цінуй свій час - розвивай свій бізнес разом з "ZAREN"!
Звертатись за тел. 0663307541
Изображение

Изображение
katyaperelomova
 
Сообщения: 17
Зарегистрирован: Пт дек 13, 2019 5:02 pm

Вернуться в Предлагаю (ищу) услугу